Kontakt

POROZMAWIAJMY

tel. 502 440 913

mail: kancelariasignum@o2.pl

Kancelaria Radcy Prawnego SIGNUM
mgr Wojciech Dynaś

ul. Żurawia 8/36
41-200 Sosnowiec

Spadki

„W życiu nieuchronne są tylko śmierć i podatki”

Chciałbyś prawidłowo zabezpieczyć interesy swoich bliskich na wypadek śmierci, podzielić majątek, uregulować stan prawny posiadanego majątku, uchronić najbliższych przed konfliktami majątkowymi po swojej śmierci?

Odziedziczyłeś spadek lub zostałeś go pozbawiony, chcesz walczyć o zachowek, lub o pozbawienie zachowku, odziedziczyłeś długi, lub majątek w postaci nieruchomości, rodzina nie chce dopuścić cię do spadku i jego podziału?

Masz prawo dochodzić swoich praw spadkowych o których nawet nie wiesz.

Te sprawy dotyczą każdego bo nieuchronne są tylko „śmierć i podatki”.

Wyjaśnimy, Pomożemy, Doradzimy.
Załatwimy

Poukładamy Twoje Sprawy w zakresie: 

- prawa spadkowego w postaci:

nabycia spadku przez uprawnionych,

działu spadku w skład którego wchodzą także nieruchomości,

zachowku w stosunku do uprawnionych spadkobierców,

egzekucji z majątku spadkowego,

ustalania odpowiedzialności za długi spadkowe.

Prowadząc niniejsze sprawy współpracujemy z niezależnymi geodetami, notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi w celu uzyskania najkorzystniejszego wyniku prowadzonej w i mieniu Naszego Klienta sprawy.

Sprawy spadkowe Sosnowiec

Sprawy spadkowe (Sosnowiec) to często uciążliwy problem, który dotyczy wszystkich ludzi (każdy z nas kiedyś pożegna się z tym światem).  Niejednokrotnie przekładają się one na jakość codziennego funkcjonowania, sprawiając, że trudno jest się skupić na innych obowiązkach. Dlatego konieczna jest pomoc w tym zakresie którą niesiemy po zgłoszeniu się do naszej kancelarii. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy posiadają zawodową wiedzę oraz doświadczenie. Przez lata praktyki mogliśmy poznać rynek oraz potrzeby naszych klientów, by aktualnie jak najlepiej im pomagać. Do powierzonych nam zadań podchodzimy z zawodowym zaangażowaniem oraz w indywidualny sposób, by uzyskać rezultaty spełniające oczekiwania korzystających ze świadczonych przez nas usług osób. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im wsparcie oraz pełną informację na każdym etapie sprawy.

Spadki - Sosnowiec

Wybierając naszą Kancelarię, klient zyskuje gwarancję zawodowego zaangażowania, które sprzyja sprawnemu przebiegowi całego procesu spadkowego.
Oferowane usługi dotyczące zagadnienia, którym są spadki (Sosnowiec), to rozwiązanie, dzięki któremu klient może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz pomoc. Powierzenie specjalistom spraw spadkowych w Sosnowcu pozwala uzyskać pomoc prawników, którzy podejmą stosowne kroki w celu pomyślnego rozwiązania sprawy. To aspekt wymagający fachowej wiedzy, bez której trudno wyobrazić sobie przejście przez wszelkie etapy postępowania spadkowego.

Jako ludzie jesteśmy otwarci na kontakty z naszymi klientami, dlatego w razie jakichkolwiek niejasności warto się z nami skontaktować. Mówimy tym samym zrozumiałym językiem co nasi klienci. Udzielamy zawodowych porad oraz przekazujemy wszelkie istotne informacje, dzięki którym cały proces spadkowy stanie się zdecydowanie bardziej zrozumiały. Zależy nam na pomocy naszym klientom ponieważ wierzymy,że dzięki niej możemy rozwiązać ich problemy.

Sprawy spadkowe Sosnowiec - rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nasza kancelaria została powołana z myślą o klientach  którym zależy, by ich sprawą zajęli się prawnicy z zawodowym doświadczeniem w poszukiwanym zakresie spraw związanych z nieruchomościami. Wierzymy, że decydując się na wybór naszej Kancelarii,nasz klient będzie zadowolony z podjętej decyzji. Zdajemy sobie sprawę, ile problemów mogą przysporzyć sprawy spadkowe (Sosnowiec), dlatego do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Sprawy spadkowe (Sosnowiec) niejednokrotnie są trudne oraz zawiłe dla spadkobierców i potrafią ciągnąć się latami.